- PAR MUMS -

Prezenti.lv prezentreklāma - ir pilna servisa prezentreklāmas, reklāmas suvenīru un biznesa dāvanu izgatavošanas uzņēmums. Prezenti komandā apvieno speciālistus ar ilggadēju darba pieredzi prezentreklāmas jomā.

Jau tagad Prezenti apkalopo klientus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Austrijā, Lielbritānijā un citur Eiropā.

Prezenti savus klientus nodrošinā ar kvalitatīvām biznesa dāvanām un reklāmas suvenīriem, individuāli izstrādā preču zīmolu kampaņu suvenīrus, kā arī piemeklē piemērotus reklāmas suvenīrus uzņēmuma ikdienai.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst reklāmas konsultācijas, grafiskā dizaina izstrāde, reklāmas dāvanas, biznesa dāvanas, reprezentācijas materiāli, reklāmas apģērbi, reklāmas suvenīri, reklāmas materiāli tirdzniecības zīmes popularizēšanai, priekšmetu personalizācija kā sietspiede, transfērdruka, tampodruka, karstspiede, izšūšana, lāzergravēšana u.c. veida reklāmas materiālu noformēšana un personalizācija.

........

Mūsu atbildība, lielā pieredze, idejas un risinājumi , ļaus Jums vieglāk sasniegt Jūsu uzņēmuma atpazīstamības un mārketinga mērķus.

 

SIA Prezenti

LV40203424740

Ģertrūdes iela 97, Rīga, LV-1009

tālr.:     +371 26 117 666

prezenti@prezenti.lv

www.prezenti.lv

 

Eksports:     http://www.finegifts.eu

​     Andrejs Stepchenko

     Kristine Verpakovska

​     ​e:   finegifts@finegifts.eu

 

 

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

PROMOHOUSE - prezentreklāma